Jarní kurz paraglidingu – 2. část

Javorový vrch Tyra 58, Třinec, Moravskoslezský

Této části kurzu se mohou zúčastnit ti, kteří úspěšně absolvovali 1. část kurzu.   Létá se na kopci s převýšením nad 300 m (obvykle na Javorovém vrchu u Třince) a kurz je zakončen přezkoušením za účelem získání licence.

Letní kurz paraglidingu – 1. část

Letní kurz paraglidingu je rozdělen do dvou víkendů tak, aby se maximálně využil čas, který můžeme trávit na cvičném a následně i velkém kopci. Cílem je seznámit se se základy paraglidingu - teorií i praxí. Zamíříme na cvičné terény v okolí Olomouce s přihlédnutím na počasí, kde budeme trénovat pozemní přípravu včetně startu s odpoutáním a věnovat se teorii.

Letní kurz paraglidingu – 2. část

Javorový vrch Tyra 58, Třinec, Moravskoslezský

Této části kurzu se mohou zúčastnit ti, kteří úspěšně absolvovali 1. část kurzu. Létá se na kopci s převýšením nad 300 metrů (obvykle Javorový vrch u Třince) a kurz je zakončen přezkoušením za účelem získání licence.

Albánie – výlet za létáním

Albánie , Albania

Bližší info včas doplníme. :-) Pro předběžné přihlášení se neváhejte ozvat na skola@paragliding-skola.cz, případně zavolat našemu instruktorovi Filipovi (číslo naleznete v sekci Kontakt)

8.000Kč

Podzimní kurz paraglidingu – 1. část

Podzimní kurz paraglidingu je rozdělen do dvou víkendů tak, aby se maximálně využil čas, který můžeme trávit na cvičném a následně i velkém kopci. Cílem je seznámit se se základy paraglidingu - teorií i praxí. Zamíříme na cvičné terény v okolí Olomouce s přihlédnutím na počasí, kde budeme trénovat pozemní přípravu včetně startu s odpoutáním a věnovat se teorii.

Podzimní kurz paraglidingu – 2. část

Slovinsko

Slovinsko , Slovenia

Bližší info zveřejníme včas. :-) Vyhrazujeme si právo změnit lokalitu výletu s přihlédnutím na aktuální předpověď počasí. Pokud bude v termínu ve Slovinsku neletovo, pojedeme jinam, případně celou akci zrušíme. Pokud se vám již nyní termín zamlouvá, můžete se předběžně přihlásit na skola@paragliding-skola.cz, případně zavolat našemu instruktorovi Filipovi (číslo naleznete v sekci Kontakt).

5.500Kč

Zavírání nebe

Javorový vrch Tyra 58, Třinec, Moravskoslezský

Přijeďte se s námi tradičně rozloučit se sezónou. Pokud bude počasí, zalétáme si a večer se sejdeme na chatě u ohně, filmů, videí a historek.