Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Severní Makedonie – výlet za létáním

22. července - 29. července

6.000Kč

Pro přihlášení na výlet nám napište na e-mail skola@paragliding-skola.cz

Letos v červenci (22.-29.7.2023) budeme organizovat hromadný lítací výlet do Severní Makedonie. Budeme létat kolem Kruševa, případně se dá ještě zajet na startovačku u Ohridu. V nejvyšší nouzi je i námi objevená startovačka Kutu-Kutu. Kdyby nebylo letovo, je určitě velmi zajímavé město Ohrid s malebným koupacím jezerem, jedněmi z nejstarších  dochovaných kostelů (více jak 1.700 let starých), památky z dob nadvlády Osmanské říše atd.
Ubytování budeme řešit formou apartmánů, tedy nebudeme v kempu ve stanech, jak tomu bylo na minulých výletech. Cenově je to tam velmi příjemné. Lokalita ubytování bude samozřejmě podle toho, kolik nás pojede.
V ceně výletu je letos odvoz do Makošky, svoz na kopec/z kopce dolů nebo přívoz uletivších přeletářů. Dále nějaké konzultace, rady a zkušenosti instruktorů s létáním v této lokalitě. Zájemcům vezmeme vysílačky.
S sebou teda bude potřeba vzít vlastní jídlo, vlastní výbavu (pokud nemáš, nevadí, můžeme zapůjčit), cestovní pojištění, IPPI kartu (kdo nemá, může nám napsat, zařídíme).
Ubytování si bude hradit každý sám (pošleme návrhy několika možných apartmánů).
Pokud nakonec nebude počasí vůbec letové, vyrazíme jinam (ať už Slovinsko nebo Itálie), kdyby to bylo bouřlivé všude, budeme to muset úplně zrušit.

Podrobnosti

Zahájení:
22. července
Ukončení:
29. července
Cena:
6.000Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

X-PERT Paragliding school

Místo konání

Kruševo
Severní Makedonie + Google Mapa