...Škola paraglidingu - Xpert...

DomůTisknoutNapište nám

tandemové lety

Fotografie Tandemových letů v galerii
ukázka fotografií z tendemových letů
Pro ty, kteří ještě váhají, zda je pro ně létání vůbec přijatelné nabízíme lety na dvoumístném padákovém kluzáku se zkušeným pilotem.
Je to ideální způsob jak zjistit, co s vámi udělá volný prostor kolem.

Tandemový let lze také darovat Vašim blízkým a známým.


V ceně tandemového letu je vystavení dárkového certifikátu, který slouží jednak jako trvalá vzpomínka na nevšední zážitek a navíc řeší věčné dilema jaký dárek vymyslet k narozeninám nebo svatbě Vašim blízkým a přátelům.

V případě zájmu nabízíme pořízení kvalitního DVD se záznamem Vašeho letu.

Standardní doba letu je 10 – 15 minut. Spolu s dopravou na start a přípravou k letu včetně krátké instruktáže trvá celá akce přibližně 60 minut.
Na místě (podle aktuálních termických podmínek) lze přiobjednat termický let, tj. let s převýšením alespoň 200 m nad výšku startu v trvání min. 25 minut.
Předem lze objednat jen standardní tandemový let, a to buď bez DVD nebo s DVD. Přiobjednávka termického letu se provádí až na místě podle aktuálních termických podmínek.

Další alternativou je přelet na dvoumístném padákovém kluzáku. Realizace této varianty opět závisí na aktuálních termických podmínkách. Obsahuje získání výšky min. 500 m nad výšku startu a snahu o překonání co největší vzdálenosti od místa startu. Místo přistání plánuje pilot během letu podle aktuálních termických podmínek, doprava zpět je zajištěna. Součástí této varianty je automaticky pořízení kvalitního DVD se záznamem Vašeho letu. Také tuto variantu (stejně jako termický let) lze dokoupit až na místě podle aktuálních termických podmínek. Při prodeji poukazu bude účtován jen standardní tandemový let s DVD a teprve na místě podle rozhodnutí pilota lze po vzájemné dohodě pilota a klienta realizovat přelet.

Ukázka videa z tandemového letu


Ceny:
Cena tandemového letu s dárkovým certifikátem: 1.900,- Kč
Cena tandemového letu s dárkovým certifikátem a DVD: 2.300,- Kč
Příplatek za termický let: 250,- Kč za každých započatých 10 min. přesahujících 15 minut letu.

Informace o průběhu a podmínkách tandemového letu:
Obdarovaný nebo objednatel sdělí na některý z kontaktů naší školy, zda preferuje nějaký konkrétní termín (víkend, všední den) nebo zda termín nerozhoduje (pak jej vybereme sami). Paragliding je zcela závislý na počasí, proto je možné, že vybraný nebo určený termín budeme muset posunout podle aktuálního vývoje počasí.
Jakmile dohodneme termín a vyjde na něj počasí, sdělíme Vám večer před určeným termínem, v kolik hodin a kde se sejdeme. Let uskutečníme na některém z beskydských terénů, konkrétní lokalitu určíme až podle aktuálního směru větru. Nejčastěji létáme na Velkém Javorníku (Frenštát), Ondřejníku (mezi Frenštátem a Frýdlantem) a Javorovém (Oldřichovice u Třince).
Doporučená výbava: pevná kotníková obuv (např. trekkingová nebo jiná turistická), teplejší oblečení (dlouhé nohavice a rukávy - nahoře to fouká). Pokud fotografujete, doporučujeme aparát s sebou, za letu pořídíte nezapomenutelné snímky... :-)
Nic víc nepotřebujete, vše ostatní včetně krátké instruktáže před samotným letem zajistíme my.

on - line objednávka

Ukázka dárkového certifikátu
Škola paraglidingu * X-PERT * Jiří Valenta * Kosmonautů 7 *
772 00 Olomouc * tel.: 602269040 * x-pert(zavinac)seznam.cz
Přihlášení Draka
Dnes je:
úterý
17. května 2022
Svátek má Aneta
Kalendář akcí 2022
Stáhněte si kalendář akcí naší školy X-pert na rok 2022!
Ceník 2022
Stáhněte si ceník služeb naší školy X-pert na rok 2022!
Kontakt na nás
Škola paraglidingu
X-pert
Jiří Valenta
Kosmonautů 7
772 00 Olomouc
tel: 602269040

Naši partneři
Sky paragliders